ECHOPOS ÜLKE YAPILANMASI


%100 yerli sermaye ile Aktif Bank ve Robotpos iş birliğinde kurulan, sektöründe yerli ve milli oluşumun öncüsü Echo Bilgi Yönetim Sistemleri A.Ş., henüz faaliyete başladığı iki buçuk yıla yaklaşan sürede ülkemizin önde gelen ulusal market zincirlerinde 81 ilde 5000’in üzerinde yazarkasa kurulumu ve hizmet sağlayıcılığını başarıyla gerçekleştirmiştir.

ECHOPOS, geniş kapsamlı ilk büyük toplantısını şubat ayında İstanbul Radisson Blu Otel’de gerçekleştirdi. Türkiye genelinde hizmet kalitesini çok daha yukarılara taşıyacak bölge/bayi yapılanmasının kurallarının derinleştirildiği etkinlikte tüm paydaşları ile bir araya geldi.

EchoPOS Genel Müdürü Burhan Yıldız toplantı açılış konuşmasında, EchoPOS’un Türkiye sektörüne giriş süreci ve marka konumlandırmasıyla ilgili bilgi aktarımında bulundu.

Toplantının devamında İş Geliştirme ve İnovasyon Müdürü Nevzat Aslan konuşmasına EchoPOS’un marka kimliğinin oluşumu, vizyon ve misyonu hakkında bilgi vererek başladı. EchoPOS’un kendisini perakende sektörü için otomasyon sistemleri sunan bir firma olmaktan ziyade “Yeni Nesil Çözüm Ortağı” olarak konumlandırdığını belirterek odaklarının teknoloji ve dijital dönüşüm olduğunun altını çizdi.

Sunumlar sonrasında EchoPOS Ailesi olarak, Ofis ziyareti ve keyifli bir akşam yemeği ile etkinlik tamamlandı.